62808650

شهریارپرس/آذربایجان شرقی فرماندار اهر گفت: بیمارستان باقرالعلوم اهر جوابگوی حجم زیاد مراجعات بیماران به این بیمارستان نیست. 

ابوالفضل غنی زاده در بازدید از بخش‌های بیمارستان باقرالعلوم اهر، ضمن تاکید بر لزوم توسعه این بیمارستان در بخش‌های مختلف خدماتی و درمانی افزود: بیمارستان باقرالعلوم اهر تنها بیمارستان مجهز و بزرگ منطقه ارسباران است که علاوه بر پذیرش بیماران اهر و شهرهای همجوار حتی به استان اردبیل نیز خدمات درمانی ارائه می‌کند و این امر باعث شده ظرفیت تخت‌های فعلی بیمارستان جوابگوی مراجعه کنندگان نباشد. 

وی گفت: بیمارستان باقرالعلوم اهر در راستای توسعه خدمات درمانی از لحاظ کمی و کیفی و غیره نیازمند توجه ویژه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و حتی خیران می‌باشد.

غنی زاده همچنین از جوابگو نبودن فضای موجود بخش کودکان این بیمارستان برای مراجعات بیشتر بیماران به این بخش خبر داد و خواستار افزایش ۱۰ تخت در این بخش شد. 

وی در ادامه به مراجعه روزانه بیش از ۲ هزار نفر بیمار و همراه به بخش اورژانس نیز اشاره کرد و از نیازهای فعلی بیمارستان باقرالعلوم اختصاص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل، راه اندازی و افزایش ۲۲ تخت در بخش اورژانس، ۱۰ تخت در بخش آی سی یو و… این بیمارستان عنوان کرد.