170746070

تبریز - شهریارپرس - شهردار منطقه هفت تبریز از اتصال میدان امام حسین (ع) به اتوبان شهید کسایی در محدوده ورودی اتوبان سهند خبر داد و گفت: به این ترتیب ضمن کاهش بار ترافیکی داخل شهر، سفر به شهر جدید سهند تسهیل می‌شود.

« اصغر آدی بیک » روز یکشنبه در گفت و گو با شهریارپرس/ افزود: پس از اتصال این مسیر، یک ایستگاه پایه (پارک سوار) ایجاد خواهیم کرد که همشهریان شهر جدید سهند از ایستگاه های مترو و اتوبوس استفاده کنند.

وی اظهار کرد: با ایجاد یک پارک سوار در میدان امام حسین(ع) شهروندان تبریزی و نیز مسافران شهر جدید سهند از حمل و نقل عمومی بیشتر استفاده می کنند.

وی با اشاره به اینکه میدان امام حسین (ع) از زمان آغاز عملیات احداث مترو دچار تغییراتی از لحاظ ساخت و شکل شده است، افزود: عملیات اجرایی اصلاح هندسی در این میدان در سه ضلع آن اجرا شده و هدف اصلی این پروژه کاهش بار ترافیکی و سهولت تردد وسایل نقلیه و همچنین کاهش تصادفات در این میدان است.

به گزارش شهریارپرس ، سهند از شهرهای تازه احداث شده در استان آذربایجان شرقی، شهرستان اسکو قرار دارد که برای سرریز جمعیت تبریز تاسیس شده است.

اتوبان ۲۰ کیلومتری تبریز - سهند سال ۱۳۹۹ بهره برداری شد.

170746124

شهرداری تبریز بیمارستان می سازد

مدیرعامل مرکز سلامت شهرداری تبریز هم در گفت و گو با شهریارپرس/ اعلام کرد: بیمارستان شهرداری در مرحله مطالعاتی است و با تصویب شورای شهر اعتبار آن در بودجه سال آینده اعمال و کارهای اجرایی شروع خواهد شد.

« محمدحسین حسن زاده »، اظهار کرد: با برنامه ریزی های انجام شده این بیمارستان به تمام شهروندان به ویژه همکاران و خانواده های آنان خدمات خواهد داد .

وی افزود : برای دسترسی بهتر همشهریان و همکاران محل این بیمارستان به احتمال زیاد بین اتوبان شهید کسایی تبریز و کمربندی میانی خواهد بود.

حسن زاده همچنین اعلام کرد: بخش های متعددی همچون رادیولوژی و سونوگرافی به زودی در کلینیک ( درمانگاه ) امام رضا (ع) شهرداری تبریز افتتاح می شود .